KONST / Litografier / Färglitografi 11007098

nr 1100 7098

Färglitografi

monogramsignerad, i i, 24/190, bladets mått: 27x37

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 3 april 2017
kl 20:25:27

2/4 22:20:31 1      100 kr
3/4 16:45:03 2      Vinnande bud